Попередня версія сайту та архів данних

 

Приймальна тел/факс (263) 2-16-34

e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

< Кобзар - у наших серцях
24.03.2013 10:59 Вік: 6 yrs

Працівників комунальної сфери міста привітали із професійним святом


Традиційно, у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Цього року вітання працівників цієї сфери дещо припізнилося у зв’язку із негодою, яка не давала спокою мешканцям нашого містечка, а тим паче комунальним службам. Вітання відбувалися 22 березня у Перемишлянській міській раді. В залі засідань зібралися люди від яких залежить комфорт нашого щоденного життя. У нашому місті є три великі комунальні підприємства без яких неможливо уявити собі сучасне життя, це - МКП «Комунальник», МКП «Перемишляниводоканал», КП «Перемишлянитеплоенерго». У цей день їхнього професійного свята до працівників житлово-комунального господарства завітали заступник голови Перемишлянської РДА В.Денейчук,  заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький, а також заступник голови Перемишлянського міського голови Й.Кузьма та секретар міської ради С.Щербай.
Кожен з керівників звертався до присутніх у залі із словами вітань та побажань усяких гараздів у житті та роботі працівників ЖКГ та побутового обслуговування.
 Приємні слова підкріпилися почесними грамотами, які були вручені кращим працівникам даної сфери.
За багаторічну та сумлінну працю та з нагоди професійного свята від Перемишлянської райдержадміністрації та Перемишлянської районної ради грамотами нагороджені двоє працівників КП «Перемишлянитеплоенерго» Р.Ходакевич та С.Кроншталь; троє працівників МКП «Комунальник» Г.Козак, К.Заяць та В.Заплатинський а також троє працівників МКП «Перемишляниводоканал» М.Михайленко, М.Гавінський та В.Гавінський.  
В рамках торжеств Перемишлянський міський голова також не оминув своєю увагою кращих працівників цієї сфери. Від імені Перемишлянської міської ради нагороджено почесними грамотами А.Федюкова, І.Панченка, Б.Лещишина – працівників МКП «Перемишляниводоканал» та Я.Шпата, В.Демковича, М.Козака та С.Гембару – працівників МКП «Комунальник».