Попередня версія сайту та архів данних

 

Приймальна тел/факс (263) 2-16-34

e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

Відбудеться ХVІII позачергова сесія VII скликання Перемишлянської міської ради

        05 червня 2018 року о 10.00 год. в сесійному залі Перемишлянської міської ради (вул.Галицька,50 м.Перемишляни) відбудеться XХІ сесія VII скликання Перемишлянської міської ради.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про встановлення місцевих податків і зборів на території міста Перемишляни на 2019 рік.

2. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об»єктів, що споруджуються за рахунок коштів міського бюджету Перемишлянської міської ради в 2018 р.

3. Про виготовлення та встановлення на будівлі ДЮСШ «Сокіл» по вул..Привокзальна 1а в м.Перемишляни уніфікованої таблиці присвяченої 100-річчю утворення Західно-Української Народної Республіки.

4. Про внесення змін до Програми Перемишлянської міської ради з фінансування культурно-мистецьких та святкових заходів на 2018 рік.

5. Про направлення вільних лишків бюджетних коштів міського бюджету Перемишлянської міської ради, які утворилися станом на 01.01.2018 року.

6. Про надання,вилучення та уточнення площ земельних ділянок на території Перемишлянської міської ради.

7. Про виготовлення та затвердження детального плану територій житлової та громадської забудови в м.Перемишляни Львівської області.

8.Про продаж земельних ділянок на території Перемишлянської міської ради.

9.Про використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території м.Перемишляни.

10.Про безоплатну передачу на баланс МКП «Комунальник» транспортного засобу – автомобіля-сміттєвоза із заднім завантаженням на шасі Ford Cargo 1833 DC.

11.Різне.