Попередня версія сайту та архів данних

 

Приймальна тел/факс (263) 2-16-34

e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

01.04.2021 10:15 Вік: 174 days
Категорія: Новини міста, Оголошення, Соціальна сфера

НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ !!!


Не паліть суху траву!!!

Перемишлянський Районний Сектор Головного управління ДCНС України у                                                                                                                     Львівській області вкрай стурбоване критичною ситуацією, яка склалася довкола                                                                                                                            пожеж в природних екосистемах. В екосистемах 2020 року на території Перемишлянського району зафіксовано 32 пожежі сухої трави на відкритих територіях (м.Бібрка, м.Перемишляни, с.Мостище, с.Копань, Чемеринці,  с.Стрілки, с.Вільховець, с.Коросно, с.Болотня, с.Підгородище, с.Підмонастир, с.Ланівка, с.Вілявче, с.Неділиська, с.Лагодів, с.Ганачівка, с.Свірж, с.В.Глібовичі, с.Шпильчина.)
Протягом доби 26.03.21 року в екосистемах Львівщини зафіксовано 22 випадки  загорання сухої трави та чагарнику. Такі пожежі можуть призвести до травмувань людей, знищення майна та масштабної шкоди довкіллю.
Найбільш розповсюдженими причинами виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем не встановленими особами, підпали, пустощі дітей з вогнем.
Із настанням теплої весняної погоди, та проведення мешканцями господарських робіт ця проблема вкотре нагадує про себе. Тому закликаю вас дотримуватися елементарних вимог безпеки та довести інформацію до мешканців на підконтрольній Вам території. Згідно Правил пожежної безпеки в Україні заборонено розпалювання багать для спалювання сухого листя, сміття на територіях, прилеглих до житлових будинків, дач, садових ділянок. Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів, газо- та продуктопроводів, поблизу житлових будинків. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому ліквідувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко. Випадки спалення сухої трави, сміття, опалого листя, після жнивних залишків та полів  переростає у неконтрольоване горіння, часто загрожує знищенням будівель та споруд житлового сектору.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що правила пожежної безпеки існують для їх виконання, заради вашої безпеки.
Якщо ви помітили займання в лісах на торфополях, посадках та на відкритих територіях поблизу будівель, негайно телефонуйте за номером «101».

Перемишлянський РС ГУ ДСНС України у Львівській області