e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

< Перемишлянське озеро прибрали від сміття та насадили дерева на березі
19.03.2014 16:06 Вік: 10 yrs

Стрілець -2014

16 березня на базі МЦ «Дозвілля»  відбулися спортивні змагання зі стрільби з пневмо-зброї присвячені пам’яті Героїв України.

Розпочалися змагання хвилиною мовчання на знак живої пам’яті про Героїв України, які загинули за волю і незалежність України та виконанням Національного Гімну України.

У змаганнях взяли участь 9 команд. В результаті нелегкої боротьби І-ше місце здобула команда  «Старий роубшіц», ІІ-те місце зайняла команда юних вихованців СК «Козак» МЦ «Дозвілля» та ІІІ-тє місце дісталося команді с.Унів.

В індивідуальній стрільбі з пістолета трійка призерів розмістилася так:

І- Сметана Віталій;

ІІ- Кулеба Василь;

ІІІ- Звірко Олег.

Всі призери нагороджені кубками, грамотами та медалями у відповідності до зайнятих місць.

Хочеться відзначити наймолодшого стрільця, 10-ти річного Іващенка Богдана, який поцілив два рази у «десятку». Маленький стрілець також отримав заохочувальну грамоту.