Попередня версія сайту та архів данних

 

Приймальна тел/факс (263) 2-16-34

e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати проведення громадського слухання щодо перейменування вулиць у населених пунктах Перемишлянської міської ради Львівського району Львівської області

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Перемишлянської міської ради.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського слухання щодо перейменування вулиць у населених пунктах Перемишлянської міської ради Львівського району Львівської області

Розрахунок тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами для населення міст та сіл Перемишлянської ради

Повідомлення від 01.12.2022 про публічну пропозицію (оферту) МКП «Перемишляниводоканал» про укладання публічного індивідуального договору приєднання

Виконання міського бюджету за І-ше півріччя 2022року

Виконання міського бюджету за І квартал 2022рік

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Рекомендації для населення щодо дій у різних надзвичайних та небезпечних станах

Скориговані тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються МКП «Перемишляниводоканал» на території м. Перемишляни, для усіх категорії споживачів

Щодо купівлі природного газу виробниками продовольчих товарів

МКП «Перемишляниводоканал» доводить до відома усіх споживачів послуг з водопостачання та водовідведення м. Перемишляни

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Бюджет Перемишлянської міської територіальної громади на 2022 рік

Оголошення про проведення громадських слухань по проєкту бюджету Перемишлянської міської ради на 2022 р.

Відповідно до вимог статті 28 Бюджетного Кодексу України повідомляємо про те, що  громадські слухання (обговорення) проєкту бюджету Перемишлянської міської ради на 2022 рік відбудуться 16 грудня 2021 року о 12-00 год. в сесійній залі міської ради (І поверх адміністративного приміщення).

Виконавчий комітет
Перемишлянської міської ради

Про важливість створення та проходження служби у Силах територіальної оборони Збройних Сил України

Вплив наслідків пандемії COVID-19 на права дитини

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ МКП «Перемишляниводоканал»

Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Перемишляни

Оголошення про формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду головного лікаря комунального підприємства Перемишлянська центральна районна лікарня

Виконавчий комітет Перемишлянської міської ради інформує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду головного лікаря комунального підприємства Перемишлянська центральна районна лікарня.
Склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду головного лікаря комунального підприємства Перемишлянська центральна районна лікарня становитиме 6 осіб.  
Право на подання кандидатур до складу конкурсної комісії у рівній кількості надається:
представникам виконавчого комітету Перемишлянської міської ради;
представникам трудового колективу комунального підприємства Перемишлянська центральна районна лікарня, обраних на загальних зборах трудового колективу;
представникам галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.
Претенденти та подані ними документи повинні відповідати вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального некомерційного підприємства охорони здоров’я»
Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до  виконавчого комітету Перемишлянської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Перемишляни, вул. Привокзальна,3а до 03.12.2021 року включно.

Виконавчий комітет міської ради                              

Про початок опалювального сезону 2021-2022 років

Про умови проведення конкурсу із визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів

Оголошення

І Н Ф О Р М А Ц І Я
про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення  незалежної оцінки об'єкта комунальної власності територіальної громади м.Перемишляни, що підлягає наданню в оренду:

1.Нежитлове приміщення № 28 загальною площею 84,6 кв.м., що знаходиться на балансі Перемишлянської міської ради та розташоване на першому поверсі будівлі за адресою: 81200, Львівська обл., м.Перемишляни, вул. Галицька, 71. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди. Запланована дата оцінки – 30.09.2019р.
     Конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.01.2018 р. № 47 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 р. за № 198/31650.
    Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті до міської ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) і складається з:
- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;
- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки);
- підтвердних документів.
    На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.
      Будуть розглядатись лише такі пропозиції претендентів, у яких термін виконання робіт не більше 10 днів, очікувана найбільша  ціна надання послуг з оцінки об’єкта 1330.0 грн.  та умови оплати яких передбачають оплату послуг оцінювача після надання об'єкта в оренду.
У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.
                  Документи приймаються до 14.10.2019 р. включно.
Конкурс відбудеться 18.10.2019 р. о 10.00 год. за адресою: 81200, Львівська обл., м.Перемишляни, вул.Галицька, 50 (зал засідань), телефон для довідок (03263) 21634.