Попередня версія сайту та архів данних

 

Приймальна тел/факс (263) 2-16-34

e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

Про початок опалювального сезону 2021-2022 років

Про умови проведення конкурсу із визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів

Оголошення

І Н Ф О Р М А Ц І Я
про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення  незалежної оцінки об'єкта комунальної власності територіальної громади м.Перемишляни, що підлягає наданню в оренду:

1.Нежитлове приміщення № 28 загальною площею 84,6 кв.м., що знаходиться на балансі Перемишлянської міської ради та розташоване на першому поверсі будівлі за адресою: 81200, Львівська обл., м.Перемишляни, вул. Галицька, 71. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди. Запланована дата оцінки – 30.09.2019р.
     Конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.01.2018 р. № 47 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 р. за № 198/31650.
    Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті до міської ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) і складається з:
- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;
- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки);
- підтвердних документів.
    На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.
      Будуть розглядатись лише такі пропозиції претендентів, у яких термін виконання робіт не більше 10 днів, очікувана найбільша  ціна надання послуг з оцінки об’єкта 1330.0 грн.  та умови оплати яких передбачають оплату послуг оцінювача після надання об'єкта в оренду.
У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.
                  Документи приймаються до 14.10.2019 р. включно.
Конкурс відбудеться 18.10.2019 р. о 10.00 год. за адресою: 81200, Львівська обл., м.Перемишляни, вул.Галицька, 50 (зал засідань), телефон для довідок (03263) 21634.