e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

< Вітання міського голови з нагоди Дня Матері
12.05.2014 10:12 Вік: 10 yrs

Відбувся ІІ турнір з міні футболу на кубок блаженомученника о.Омеляна Ковча

У 2013 році в Перемишлянах започаткували проведення спортивних змагань, а саме проведення турніру із міні футболу серед дитячих та молодіжних команд району на здобуття кубку імені отця Омеляна Ковча. Ця добра традиція цього року продовжилася. 9 травня на стадіоні навчально-виховного комплексу Перемишлянська школа гімназія відбулися змагання між 12-ма командами, які з’їхалися із цілого району для боротьби за кубок. На турнірі були представлені команди із села  Ганачівка, Свірж, Кимир, одну команду створили футболісти із сіл Вовкова та Білки, а також Ладанців і Чемеринців. Перемишлянська школа-гімназія виставляла дві команди: старшу і молодшу, також були присутні команди із Перемишлянської школи №2 ім. Омеляна Ковча та МА «Козацтво». В результаті тривалої і нелегкої гри перемогу здобула команда із Перемишлянської школи №2 ім. Омеляна Ковча. Друге місце посіла команда Перемишлянської школи-гімназії (старша команда), а третє місце виборола команда молодшого віку цього ж навального закладу. Усі учасники отримали пам’ятні грамоти за участь у турнірі. Команда переможниця раділа кубком імені Омеляна Ковча, який перебуватиме в школі до наступного року та буде натхненням до наполегливіших тренувань, аби на наступний рік знову здобути його.

Організовував турнір о.Віктор Мельник, адміністратор храму Св.Миколая м.Перемишляни. Спільно із священиками сіл району та керівниками навчальних закладів спортивні змагання були добре організовані та успішно проведені.