Попередня версія сайту та архів данних

 

Приймальна тел/факс (263) 2-16-34

e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

< Повертайтеся живими…
14.08.2014 15:35 Вік: 10 yrs

Вшануй національний прапор


 Ще з початку березня в Україні оголошено безстрокову акцію « Україна піднімає прапори». Зініціювали її активісти у соцмережах і закликали кожного з нас продемонструвати свою громадянську позицію, прикріпивши синьо-жовтий прапор на оселі , балконі, вікні чи автівці. 

 Сьогодні  використання національної символіки – свідоме рішення і модний тренд. Тож на цій хвилі  в  Україні    може цілком прижитися досвід країн Європи, де прапор  -  це гордість нації ,при  чому  не музейна, а жива та популярна. 

  Ідея акції – щоб усі  мешканці   країни,   незалежно від регіону проживання, мови, національності, об’єдналися під одним державним прапором України. На знак взаємоповаги між людьми з  різних регіонів! На знак віри у нашу країну!

   Особливої актуальності ця акція набуває в переддень святкування  Дня  Прапора та Дня Незалежності Тому  Перемишлянська   міська рада  пропонує   мешканцям    міста долучитися до загальнодержавної   ініціативи.  Жителі    міста Перемишляни   можуть  безкоштовно  отримати національний прапор  у приміщенні сесійної  зали Перемишлянської  міської ради 21 та 22 серпня 2014 року ,  попередньо уклавши символічний договір з міською радою наступного змісту:

 

Я,………………………, проживаю за адресою: вул____________________ м.Перемишляни, отримуючи національний прапор, зобов’язуюсь:

1. прикріплювати синьо-жовтий стяг  на своїй оселі в дні святкувань загальнодержавних національних свят;

2. шанобливо ставитись до державної символіки України;

3. ніколи і ні за яких обставин не зневажати рідну мову та українські цінності ;

4. завжди пам’ятати про рідне місто, країну, робити все можливе для їх процвітання.


 

Дата                                    Підпис

   Для  отримання  прапора  необхідно  засвідчити особу та місце проживання (при собі  мати  паспорт).

   Підтримати акцію можна  також   пов’язавши на одяг хустинку чи стрічку синьо-жовтого кольору, прикрасивши   національним  прапорцем    скло свого авто. 

   Якщо ви долучились до патріотичної  акції  чи помітили прапор на сусідній оселі, не будьте байдужими! Сфотографуйте  і надішліть світлину на електронну адресу міської ради: pmrada@ukr.net

   Разом зможемо продемонструвати, що ми – громадяни України не лише   за паспортом.    Разом ми створимо галерею національної свідомості та єдності  - «Перемишляни піднімають прапори».

     Перемишлянський міський голова              Олександр Зозуля