Попередня версія сайту та архів данних

 

Приймальна тел/факс (263) 2-16-34

e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

< Дотація за наявні бджолосім’ї
25.08.2021 12:39 Вік: 2 yrs
Категорія: Благоустрій міста, Новини міста, Соціальна сфера

Підтримка Фермерських господарств


Спеціальна бюджетна дотація надається на безповоротній основі одержувачам, у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 1 липня поточного року корову в розмірі  5 000 гривень, але не більше 250 000 гривень.
Для отримання дотації за утримання корів фермерські та сімейні фермерські господарства подають до департаменту  агропромислового розвитку ОДА, заявку із зазначенням кількості корів усіх напрямів продуктивності (станом на 1 липня поточного року) та такі документи:
    довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
    копію статуту фермерського господарства  - для юридичної особи;  
копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства - для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 81 Закону України “Про фермерське господарство”), дійсну на дату подання заявки;
    копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік,                       а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році,  - копію фінансового звіту або податкову декларацію платника податку за останній звітний період.
Адреса подання документів: м. Львів, проспект В.Чорновола, 57 (5 поверх, кім. 122)
Граничний строк подання документів для отримання дотації за утримання корів — 31 серпня поточного року.
Документи, подані не в повному обсязі, повертаються одержувачу в триденний строк із зазначенням причини повернення.
Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.
Дотація за утримання корів надається фермерському гопсодарству у тому випадку, якщо вони не подали документів на дотацію за приріст поголів’я корів відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 22, ст. 729; 2020 р., № 43, ст. 1395).

Більше інформації читайте тут 

rada-peremyshlyany.gov.ua/index.php