28.08.2021 11:45 Вік: 3 yrs
Категорія: Благоустрій міста, Влада, Новини міста, Релігія, Соціальна сфера
XXX ювілейна проща до Унівської Лаври
У свято Успіння Пресвятої Богородиці Свято-Успенська Унівська лавра святкує храмовий празник. З цієї нагоди до Унева прибули тисячі паломників. Архиєрейську Божественну Літургію в рамках щорічного паломництва звершив Блаженніший Святослав.
27 листопада відбулася позачергова XXVIII сесія VI скликання Перемишлянської міської ради. Найважливішими питаннями, які обговорювалися депутатами було прийняття звернення до Президента України Віктора Федоровича Януковича та Верховної Ради України з вимогою підтримати...[далі]
У грудні для підприємців збільшиться розмір єдиного соціального внеску
Перемишлянське відділення Золочівської ОДПІ головного управління Міндоходів у Львівській області повідомляє, що для фізичних осіб, які обрали спрощену систему...[далі]
23 листопада у нашому місті відбулися районні заходи з нагоди вшанування пам’яті людей, які загинули у роки Голодомору в 1932-1933 роках. У районному Народному домі відбулася інсценізація «Пам’яті жертв Голодомору», підготовлена педагогічним та учнівським колективами...[далі]
21 листопада, коли вшановуємо пам'ять Архистратига Михаїла, який є головним над усіма безтілесними силами та покровителем мисливців у Перемишлянському центрі дозвілля молоді відбулося відзначення Дня українського мисливця. З ініціативи директора Центру дозвілля молоді...[далі]