28.08.2021 11:45 Вік: 3 yrs
Категорія: Благоустрій міста, Влада, Новини міста, Релігія, Соціальна сфера
XXX ювілейна проща до Унівської Лаври
У свято Успіння Пресвятої Богородиці Свято-Успенська Унівська лавра святкує храмовий празник. З цієї нагоди до Унева прибули тисячі паломників. Архиєрейську Божественну Літургію в рамках щорічного паломництва звершив Блаженніший Святослав.
Багато людей сьогодні долучаються до допомоги воїнам, які перебувають у зоні дії антитерористичної операції. У місті Перемишляни вже тривалий час збирають кошти, речі, продукти харчування та багато іншого для потреб вояків.
Нещодавно за спільної ініціативи...[далі]
В суботу, 13 вересня, о 19.00 год. у приміщенні Перемишлянського історико-краєзнавчого музею відбудеться зустріч із активістами міста, що можуть надати різного роду допомогу для мобілізованих з Перемишлян, які зараз проходять військову підготовку на військових полігонах...[далі]
У зв’язку з воєнними діями на сході України жителі Перемишлян та Перемишлянського району активно допомагають Українській Армії, Національній Гвардії та іншим добровільним військовим формуванням, які захищають цілісність і незалежність нашої...[далі]
З 29 до 31 серпня делегація міської ради Перемишлян побувала у місті Скавіна (Республіка Польща). Між містами була укладена угода про співпрацю ще у 2008 році. На сьогодні реалізовано десятки успішних українсько - польських проектів. І ось зараз ще...[далі]
Із початком осені всі школи нашої держави наповнилися дитячим галасом, дзвінким сміхом – розпочався навчальний рік. Перший дзвоник пролунав і у перемишлянських навчальних закладах. З цієї нагоди святкові лінійки були проведені у Перемишлянській школі-гімназії, у...[далі]
Вже стало традицією у Перемишлянах в переддень Дня Незалежності проводити змагання з різних видів спорту, у яких беруть участь люди різного віку – від маленьких спортсменів і до тих, кому за 20, і за 30, і за 50.
23 серпня на перемишлянському...[далі]
Показано результати з ###SPAN_BEGIN###%s до %s з усіх ###SPAN_BEGIN###%s