28.08.2021 11:45 Вік: 3 yrs
Категорія: Благоустрій міста, Влада, Новини міста, Релігія, Соціальна сфера
XXX ювілейна проща до Унівської Лаври
У свято Успіння Пресвятої Богородиці Свято-Успенська Унівська лавра святкує храмовий празник. З цієї нагоди до Унева прибули тисячі паломників. Архиєрейську Божественну Літургію в рамках щорічного паломництва звершив Блаженніший Святослав.
2014 рік , День Прапора: вся Україна одягнулась у синьо - жовті кольори. Українці вшанували національні символи , ще раз довели патріотизм, любов, єдність, героїзм нашого народу.
1989 рік ( 25 років тому) 28 серпня, під захистом...[далі]
ЩИРО ВІТАЮ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
24 серпня 1991 року – історичний день, коли здійснилася заповітна мрія українців – мати власну державу та бути господарями на своїй родючій, багатій землі. Ця дата стала золотою сторінкою біографії молодої країни,...[далі]
24 серпня, в День Незалежності нашої держави, у місті Перемишляни відбуватимуться урочисті заходи присвячені цій події. Запрошуємо усіх пермишлянців та гостей нашого міста взяти у них участь.
Святкування розпочнуться біля пам’ятника отцю Омеляну Ковчу о...[далі]
Є люди, пам'ять про яких не згасає впродовж багатьох десятиліть і напевно не зникне і через століття. Переважно життєвий шлях таких людей тривав недовго, але був насичений добрими справами, які ставали свідомим вибором у ситуаціях, що траплялися у їх житті. У часи...[далі]
На превеликий жаль антитерористична операція на Сході нашої держави триває. Кожного дня преса, радіо, телебачення повідомляє нам про хід просування наших воїнів, про звільнення міста і села. Поміж тими новинами також чуємо про поранених та вбитих солдат. Ці події...[далі]
Ще з початку березня в Україні оголошено безстрокову акцію « Україна піднімає прапори». Зініціювали її активісти у соцмережах і закликали кожного з нас продемонструвати свою громадянську позицію, прикріпивши синьо-жовтий прапор на оселі , балконі, вікні чи...[далі]
Підвечір 7 серпня у приміщенні Перемишлянського центру дозвілля молоді зібралися всі волонтери, які останні два тижні весь свій вільний час проводили у супермаркетах та біля аптек з метою збору коштів, продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни і фінансів...[далі]
Показано результати з ###SPAN_BEGIN###%s до %s з усіх ###SPAN_BEGIN###%s