Попередня версія сайту та архів данних

 

Приймальна тел/факс (263) 2-16-34

e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

< Щодо застосування РРО та ПРРО
21.01.2022 15:20 Вік: 122 days
Категорія: Благоустрій міста, Увага!

До уваги керівників фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств району.


Екологічний Рух «Зелене Сонце» та Національний Ботанічний Сад ім. М. М. Гришка НАН України приділяє особливу увагу існуючій проблемі, безпосередньо пов'язаній з фермерським видом діяльності, та запрошує до співпраці всіх голів районних адміністрацій та фермерів!
У світі непомітно продовжує розгортатися апокаліпсис для комах: гинуть мільярди бджіл, метеликів та інших значимих для життя нашої планети комах. Незабаром їхня загибель може катастрофічно позначитися на сільськогосподарських культурах та крихких екосистемах по всьому світу і Україна не є винятком. Нещодавні дослідження показують, що понад 40 % видів комах скорочуються в чисельності, а третина перебуває під загрозою і їхня загальна швидкість вимирання у 8 разів вища за ссавців, птахів та рептилій! Це створює загрозу екологічного колапсу.
Токсичні сільськогосподарські пестициди – одна з основних причин загибелі комах. Країни ЄС вже починають запроваджувати обмеження щодо їх використання в аграрному секторі Європи. Ми пропонуємо інший стратегічний шлях вирішення цієї проблеми. Враховуючи зрозумілу економічну мотивацію (причину) фермера у використанні пестицидів, ми пропонуємо Вам взяти безпосередню участь в екологічному Проєкті «Фацелія», який допоможе знизити вище зазначену загрозу та дозволить фермеру продовжувати вільно боротися з бур'янами (з чистою совістю) та добиватися кращих результатів у майбутньому врожаї.
Пропонуємо включити в посівний план посів квітів фацелії по периметру ділянок земель, які Ви обробляєте.
 Фацелія! Красиві квіти фацелії неймовірним і чудовим чином приваблюють запилювачів та інших комах, є медоносом. Культура стійка до шкідників та різних захворювань. Ефективно бореться з різними видами бур'янів. Є сидератом.
 Фацелію сіють ранньою весною, щоб вона цвіла під час використання фермерами пестицидів у боротьбі з бур'янами. Це робиться для кількох цілей, які вже згадувалися вище.
 Властивості фацелії:
 • Квіти фацелії своїми дивовижними властивостями приваблюють запилювачів та інших комах та є для них кормовою базою.
• Збільшує ймовірність запилення сусідніх з нею культур, підвищуючи, таким чином, їхню врожайність, та виробництво меду.
• Бореться з усіма небажаними бур'янами, витісняючи всі відомі нині їх види.
 • Додатковий бонус – на неї злітаються хижаки, які харчуються листовійками, квіткоїдами, плодожерками.
          • З погляду простоти посіву та вирощування, фацелія – один із найзручніших і невибагливих сидератів, тому її так люблять багато фермерів.
Участь кожного фермера в екологічному проекті «Фацелія» дозволить кардинально змінити екологічну ситуацію в Україні.
Розраховуємо на вашу свідомість, відповідальність та зрілість! Давайте діяти разом і швидко! Україна понад усе!
 З метою координації спільних зусиль, просимо зв'язуватися з нами.
P.S. Eкологічний Рух «Зелене Сонце» є некомерційною організацією.