Попередня версія сайту та архів данних

 

Приймальна тел/факс (263) 2-16-34

e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

< Вшанували незгасиму пам'ять про жертви Голодомору 1932-1933 років
28.11.2013 14:50 Вік: 10 yrs

Перемишлянське відділення Золочівської ОДПІ інформує


 У грудні для підприємців збільшиться розмір єдиного соціального внеску 

         Перемишлянське відділення Золочівської ОДПІ головного управління Міндоходів у Львівській області повідомляє, що для фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування (не використовують працю найманих працівників), розмір єдиного внеску становить 34,7% від суми, що визначається такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої чинним законодавством. При цьому, сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу. 

         Мінімальний страховий внесок для фізичної особи – «спрощенця» визначається як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, тобто на 34,7%. 

Якщо у січні-листопаді 2013 року розмір мінімальної заробітної  плати становив 1147 грн., то відповідна сума мінімального страхового внеску – 398,01 гривень. З 1 грудня 2013 року розмір мінімальної заробітної плати становитиме 1218 грн., відповідно розмір мінімального страхового внеску в грудні – 422,65 гривень.

                                                            Інформаційно-комунікаційний сектор

                До місцевого бюджету від перемишлянських платників податків надійшло 19,2 млн. грн. ПДФО 

         У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження податку на доходи фізичних осіб збільшились на 2,8 млн.грн., або на 11,3 %. Цей податок складає  майже74 % від загального збору платежів. 

          Загалом, надходження до місцевого бюджету також зростають. За 10 місяців поточного рроку вони склали 25,9 млн. грн. і в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились на 4,0 млн.грн. 

          Збільшення надходжень до місцевої казни є додатковим джерелом для фінансування бюджетної сфери та соціальних програм у нашому районі, адже він забезпечує основу формування фінансових ресурсів Перемишлянщини.

                                                        Інформаційно-комунікаційний сектор

                                До уваги платників єдиного соціального внеску!

          З метою створення сприятливих умов для подання звітності в електронному вигляді з використанням ЕЦП з єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, надаємо інформацію про безкоштовні програмні забезпечення (on-line сервіси), які використовуються при формуванні та підписанні звітності :

1. Програмне забезпечення для формування, підписання та подання звітності «M.E.Doc» 

 2. АРМ «Єдиний внесок» (тільки для формування звітності). 

    Підписання звітності сформованої засобами АРМу «Єдиний внесок» можливо в ПО

    «M.E.Doc»

 3. Програмне забезпечення для формування та подання звітності «iFin Zvit» 

         Відповідні програмні забезпечення можна отримати безпосередньо в Перемишлянському відділенні Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області або завантажити з офіційного сайту Міністерства доходів і зборів України (minrd.gov.ua).

        Крім цього повідомляємо, що 05.12.2013 в приміщенні Перемишлянського відділення за адресою м.Перемишляни, вул..Галицька,26а  відбудеться практикум для  суб»єктів господарської діяльності-юридичних та фізичних осіб   щодо надання практичної допомоги з подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку по єдиному соціальному внеску .

       Додаткову інформацію можна отримати в Центрі обслуговування платників Перемишлянського відділення Золочівської ОДПІ, або за телефонами  (263) 2-24-76, 

263) 2-12-32.

      

                                                        Інформаційно-комунікаційний сектор