Попередня версія сайту та архів данних

 

Приймальна тел/факс (263) 2-16-34

e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

< Програма підтримки сільського господарства на 2023 рік
12.10.2022 16:36 Вік: 2 yrs
Категорія: Благоустрій міста, Увага!

Як отримати дотацію за утримання корів через ДАР


Нагадуємо, що у Державному аграрному реєстрі доступна програма підтримки для агровиробників, що утримують від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності.

Розмір дотації становить 5300 грн на одну корову, але не більше 530 000 грн. Строк подання заявки — до 15 листопада 2022 року.

Подати заявку на підтримку можуть усі виробники сільгосппродукції, як фізичні, так і юридичні особи, що зареєстровані у ДАР та відповідають умовам програми. Детальніше про умови.

Покрокова інструкція з подання заявки в інфографіці під постом та тексті нижче.  Інструкція з реєстрації – за посиланням.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ В ДАР ОБОВ'ЯЗКОВО ПОТРІБЕН ЦИФРОВИЙ КЛЮЧ (можна виробити через Приват 24 та Ощад24)

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ ЗА НАПРЯМОМ “СПЕЦІАЛЬНА БЮДЖЕТНА ДОТАЦІЯ ЗА УТРИМАННЯ КОРІВ

Увійдіть у кабінет на www.dar.gov.ua
Перевірте відомості про ваших тварин у розділі “Тварини”. Для розрахунку очікуваної суми субсидії відфільтруйте список тварин за статтю “Корова”.
Відкрийте програму в розділі “Доступні програми”. Для подання заявки натисніть “Подати заявку” навпроти назви програми.
Розрахуйте бажану суму дотації: помножте кількість ваших корів з реєстру на 5300 грн. Отриманий добуток вкажіть у відповідному полі при заповненні заявки.
Дайте відповіді на запитання в опитувальнику, надайте згоду на проведення уповноваженими особами моніторингу та оцінювання достовірності наданої інформації як документально, так і шляхом перевірки за місцем здійснення діяльності і натисніть “Подати заявку”.
Система згенерує заповнену заявку згідно з формою, затвердженою Мінагрополітики. Перевірте ще раз коректність уведених даних та підпишіть заявку за допомогою КЕП.
Після перевірки заявки відповідальними працівниками Укрдержфонду, у разі її схвалення, вам у кабінет на підпис надійде Договір про отримання бюджетних коштів з Укрдержфондом.
Невдовзі після підписання Договору з вашого боку на рахунок, вказаний при поданні заявки, надійдуть кошти.
Важливо:

Дія програми поширюється на утримувачів корів, які ідентифіковані та зареєстровані відповідно до законодавства.
Дія програми поширюється на всю Україну, окрім територій, які включені до переліку громад, що розташовані в районі проведення бойових дій, або які перебувають в тимчасовій окупації чи оточенні, затвердженого Мінреінтеграції.
З питаннями щодо реєстрації та подання заявок у ДАР звертайтесь до Контакт-центру: 044 339 92 15, support@dar.gov.ua, або до виконавчого комітету Перемишлянської міської ради 0987319552 (Греськів Богдан)

 Детальна інформація на сайті   https://www.dar.gov.ua/news-list/yak-otrimati-dotaciyu-za-utrimannya-koriv-cherez-dar