Попередня версія сайту та архів данних

 

Приймальна тел/факс (263) 2-16-34

e-mail: info@rada-peremyshlyany.gov.ua

І Н Ф О Р М А Ц І Я про оголошення конкурсу

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення  незалежної оцінки об'єкта комунальної власності територіальної громади м.Перемишляни, що підлягає наданню в оренду:

 

1.Нежитлове приміщення № 28 загальною площею 84,6 кв.м., що знаходиться на балансі Перемишлянської міської ради та розташоване на першому поверсі будівлі за адресою: 81200, Львівська обл., м.Перемишляни, вул. Галицька, 71. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди. Запланована дата оцінки – 30.09.2018р.

Конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.01.2018р. № 47 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 р. за № 198/31650.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті до міської ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) і складається з:

- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки);

- підтвердних документів.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

          Будуть розглядатись лише такі пропозиції претендентів, у яких термін виконання робіт не більше 10 днів, очікувана найбільша  ціна надання послуг з оцінки об’єкта 1210.0 грн. та умови оплати яких передбачають оплату послуг оцінювача після надання об'єкта в оренду.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Документи приймаються до 01.10.2018 р. включно.

Конкурс відбудеться 05.10.2018р. о 10.00 год. за адресою: 81200, Львівська обл., м.Перемишляни, вул.Галицька, 50 (зал засідань), телефон для довідок (03263) 21634.